Hurtownia fryzjerska: gdzie zaopatrzyć się w jakościowe produkty fryzjerskie?

Hurtownia fryzjerska: gdzie zaopatrzyć się w jakościowe produkty fryzjerskie?

Każdego dnia w salonie fryzjerskim zużywanych jest mnóstwo produktów. Podczas wykonywania koloryzacji włosów kobiecych o sporej długości, wykorzystuje się farbę, odżywki, szampony, rozjaśniacze oraz wiele innych. Dlatego też większość salonów decyduje się na to, aby dokonywać zakupów hurtowo. Jakie wynikają z tego korzyści? Przede wszystkim dużo łatwiej jest panować nad swoimi wydatkami, jeśli zamówienia są realizowane przykładowo raz w miesiącu. Ciągłe dokupywanie pojedynczych kosmetyków i akcesoriów, utrudnia kontrolowanie budżetu i miesięcznych wydatków na zakup towaru. Ponadto takie zakupy są wygodniejsze. Znając swój salon i jego możliwości przerobowe mamy już świadomość tego, ile materiałów zostanie zużytych w konkretnym odstępie czasowym. Dlatego też hurtownie są najlepszym miejscem do zakupów w tym względzie.

Hurtownia fryzjerska: gwarancja jakości

Zakupy w hurtownie fryzjerskiej są również łatwe do zrealizowania. W jednym miejscu mamy bowiem dostęp do wielu różnorodnych artykułów poczynając od kosmetyków pielęgnacyjnych, a kończąc przykładowo na zestawie myjącym do salonu fryzjerskiego. Wszystko można znaleźć w jednym miejscu, nie ma konieczności posiadania kilku sprawdzonych źródeł. Hurtownie współpracują z wieloma producentami dlatego też w ich asortymencie możemy znaleźć produkty w różnym zakresie cenowym. Oczywiście na większości akcesoriów fryzjerskich oraz produktach, nie warto oszczędzać. Ma to bowiem później wyraźne odbicie w jakości wykonywanych przez nas usług fryzjerskich. Niektóre jednak z nich pomimo swojej niskiej ceny warto wypróbować. To sprawia również, że ostatecznie mamy możliwość przetestowania wielu akcesoriów. Kupowanie ich w hurcie wiąże się z niższymi cenami, które łatwiej przekonują nas do eksperymentowania, szukania sprzętów najbardziej odpowiadających nam samym, bez straty na ich ogólnej jakości.

Duże hurtownie są również miejscami sprawdzonymi, na których polegają nie tylko małe zakłady fryzjerskie, ale również placówki sieciowe, oferujące jednocześnie kilka stanowisk fryzjerskich. Obsługują one każdego dnia wielu klientów, sprawdzają liczne produkty, często stanowią solidną rekomendację dla wszystkich tych, którzy rozważają możliwość skorzystania z usług danej hurtowni.

Jedną z wyróżniających się na rynku hurtowni, jest między innymi: https://salonova.pl/. Jest to hurtownia działająca już od długiego czasu na rynku, posiadająca wielu stałych klientów i dużą renomę w świecie fryzjerskim. Bogaty wybór produktów świadczy o tym, iż hurtownia działa na wysokich obrotach i wywiązuje się nawet z największych zamówień wobec swoich klientów. Zamówić tam można różnorodne urządzenia, między innymi solidne myjnie fryzjerskie oraz fotele. Z mniejszego asortymentu oferuje ona spory wybór kosmetyków typowo pielęgnacyjnych, szczotek do modelowania włosów lub też klamer, ułatwiających podpięcia włosów w trakcie ich malowania oraz układania. Za pośrednictwem tej hurtowni, można kompleksowo wyposażyć swój salon fryzjerski.

Te produkty do salonu fryzjerskiego warto kupować hurtem

Wiele produktów do salonu fryzjerskiego, opłaca się kupować hurtowo. Dlaczego? Ponieważ zużywane są one w ogromnych ilościach i cały czas jest na nie zapotrzebowanie w salonie. Kupując ich większą ilość zawsze mamy pewność, że pracownicy będą mieli je pod ręką w trakcie wykonywania usługi. Ponadto kupowanie w hurcie oznacza również, że kupujemy to wszystko taniej. Można wygenerować w ten sposób spore oszczędności, które zostaną przeznaczone chociażby na rozwój salonu lub zwiększą zarobki pracowników.

Otwierając swój własny salon fryzjerski, warto w hurtowni zakupić do niego wszelkie podstawowe wyposażenie. Mowa tutaj między innymi o myjniach fryzjerskich oraz fotelach. Potrafią one naprawdę dużo kosztować jednak gdy kupuje się ich kilka, można uzyskać dość duży rabat. Im większa kwota zamówienia, tym wyższy jest upust. Na samym początku swojej drogi z fryzjerstwem, na pewno warto brać to pod uwagę.

Prowadząc już własny salon powinno się natomiast zwracać szczególną uwagę na produkty, które szybko się kończą. W ilościach hurtowych zawsze opłaca się kupować farby, ponieważ każdego dnia zużywa się mnóstwo tubek. Poza tym kosmetyki takie jak szampony oraz odżywki również lepiej mieć w zapasie. Jeśli prowadzimy w salonie również usługi barberskie, warto zwrócić uwagę na hurtowe kupowania pomad oraz olejów do brody. Ponadto w hurtowej ilości dobrze jest kupować ręczniki do wycierania głowy, folie fryzjerskie, rękawiczki jednorazowe czy też lakiery do włosów.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu