Wyjątkowe doświadczenie zakupowe bez wychodzenia z domu – poznaj Inteligentny Moduł Analizy Twarzy od firmy Biostage

Wyjątkowe doświadczenie zakupowe bez wychodzenia z domu – poznaj Inteligentny Moduł Analizy Twarzy od firmy Biostage

Jak działa Inteligentny Moduł Analizy Twarzy? To kilka prostych kroków do wybrania idealnego kosmetyku do twarzy!

IMAT to system, który powstał, by zarekomendować najlepszy produkt kosmetyczny każdemu klientowi – bez względu na kondycję i wygląd cery. A wszystko dzięki inteligentnej analizie skóry online (jej rodzaju i koloru) z wykorzystaniem Machine Learning.

Machine Learning to – mówiąc prościej – samouczenie się maszyn. To dzięki uczącej się sztucznej inteligencji narzędzia technologiczne, wykorzystywane między innymi w biznesie, mogą być coraz lepsze, potrafią wyciągać wnioski i czerpać z dotychczasowych doświadczeń!

To dlatego oparty na systemie uczącym się Inteligentny Moduł Analizy Twarzy jest tak skutecznym, prostym i trafionym narzędziem, które z powodzeniem wykorzystasz w swoim sklepie internetowym, by zapewnić klientom szybkie, intuicyjne, przyjemne, a jednocześnie fachowe – bo oparte na ciągle rozwijającej się sztucznej inteligencji – doradztwo. Może nie zastąpi to wizyty u kosmetyczki, ale pozwoli kupić idealnie dopasowany produkt bez wychodzenia z domu.

Kilka kroków do udanego zakupu. Jak korzysta się z modułu IMAT?

  • Po pierwsze: zrób zdjęcie, na podstawie którego algorytmy AI i ML przeanalizują rodzaj skóry, jej kolor i kondycję. To najważniejszy krok – pomoże sztucznej inteligencji zastosowanej w IMAT dobrać produkt, który pokocha Twoja skóra.

  • Po drugie: odpowiedz na kilka pytań. Nie martw się o swoje bezpieczeństwo czy prywatność. W Biostage dbamy o przestrzeganie warunków polityki RODO, a moduł został zaprogramowany tak, by ta wirtualna wizyta u kosmetyczki była w 100 procentach pozytywnym i przyjemnym doświadczeniem.

  • Po trzecie: poznaj wynik i zobacz, jaki produkt zarekomenduje Ci nasz system. Teraz zostało już tylko dokonać trafionego i najlepszego zakupu! Proste i przyjemne, prawda? ;)

Dlaczego powinieneś wykorzystać wtyczkę IMAT w Twoim sklepie internetowym?

To proste – ponieważ to korzystny cenowo, stosunkowo prosty, a jednocześnie bardzo innowacyjny sposób na to, by zwiększyć atrakcyjność Twojego sklepu w oczach klientów. Możesz zwiększyć sprzedaż produktów w bardzo łatwy sposób, a także przyciągnąć klientów, którzy doceniają nowoczesne narzędzia ułatwiające zakupy i wspierające w podjęciu dobrych decyzji. IMAT to rozwiązanie stosowane w sklepach zbudowanych na systemach Wordpress, Shopyfy, Presta, Shoper czy Magento – dlatego sprawdzi się także u Ciebie. Działa szybko i bezpiecznie, więc nie zawiedzie ani Ciebie, ani Twoich klientów. Zaufaj nowoczesnej firmie, która oferuje zaskakujący w swojej praktyczności moduł służący do analizy skóry i ułatwiający podjęcie decyzji zakupowych. Po więcej szczegółów zapraszamy na biostage.pl.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu