Jaki nocleg w Rzeszowie wybrać?

Jaki nocleg w Rzeszowie wybrać?

Rzeszów nie jest popularnym kierunkiem turystycznym. Może się jednak zdarzyć tak, że będziemy tam przejazdem lub w podróży służbowej lub rodzinnej. Rzeszów to miasto niedoceniane. Jest tu wiele atrakcji i miejsc wartych zobaczenia. To co jeszcze powinno zachęcić turystów do wybrania się na weekend do tego miasta to oczywiście przystępne ceny noclegów. Główną atrakcją Rzeszowa jest Podziemna Trasa Turystyczna, czyli Rzeszowskie Piwnice. Brzmi ciekawie, prawda? Rzeszowskie piwnice znajdują się pod Rynkiem, są to głównie pomieszczenia i korytarze, które kiedyś służyły za miejskie magazyny, głównie ze względu na temperaturę tam panującą. Kolejną atrakcją jest oczywiście rzeszowski rynek. Znajduje się tam wiele restauracji oraz kawiarni. W samym centrum Rzeszowa znajduje się także piękny zabytkowy ratusz, aktualnie mieści się w nim urząd miasta. Co godzinę z ratusza wygrywany jest hejnał. Na rynku znajduje się także studnia, o której dużo się mówi podczas zwiedzania rzeszowskich piwnic.

Nocleg w Rzeszowie na każdą kieszeń

Najbardziej popularnym miejscem noclegowym w Rzeszowie są oczywiście hotele, w tym hotel Rzeszów. Jakie są plusy tego rozwiązania? Przede wszystkim ich lokalizacja oraz inne udogodnienia. Możemy tu liczyć na śniadanie ze szwedzkim stołem, parking strzeżony oraz kompleks basenowy, a także SPA. Takie atrakcje na pewno umilą nam pobyt w Rzeszowie. Ceny pobytu w hotelu w tym miejscu nie są kosmicznie wysokie, jak w innych miastach typowo turystycznych.

Kolejnym typem miejsca noclegowego w Rzeszowie są prywatne apartamenty, a więc wynajem mieszkania na kilka dni. To idealne połączenie wysokiego standardu oraz atrakcyjnej ceny. Ten typ zakwaterowania charakteryzuje się przede wszystkim dużą niezależnością. Apartamenty są najczęściej położone w centrum miasta oraz innych atrakcyjnych lokalizacjach. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry, tym bardziej w Rzeszowie. Nocleg w apartamencie może zadowolić nawet bardzo wymagające osoby. Pamiętajmy jednak, że decydując się na ten rodzaj noclegu samodzielnie musimy zorganizować sobie wyżywienie.

Ciekawa alterentywą dla hosteli i hoteli są prywatne pensjonaty i kwatery. Tego typu obiekty charakteryzują się wysokim standardem i atrakcyjną ceną. Dodatkowo możemy tutaj liczyć na śniadanie oraz darmowy parking. Niestety te obiekty najczęściej są położone z dala od centrum, co może być wadą dla osób, które nie lubią podróżować samochodem podczas wypoczynku.

Jeśli szukasz noclegu w Rzeszowie, sprawdź tutaj: https://noclegi.pinbook.pl/rzeszow

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu