Czarne paznokcie

Czarne paznokcie

Istnieje wiele opinii, jeśli chodzi o czarny manicure. Jednak w rzeczywistości przy profesjonalnym podejściu czarny kolor na paznokciach wcale nie wygląda ponuro, a w niektórych kombinacjach wygląda bardzo elegancko i szlachetnie.

Kombinacja kolorów

Czarny, czerwony i biały - wesoły klasyk. Należy bardzo ostrożnie łączyć je w jeden wzór paznokci: łatwo wpaść w zły smak i stracić poczucie proporcji. Manicure wygląda niezwykle powściągliwie, zwięźle, a jednocześnie bardzo ciekawie. Zamiast klasycznego czerwonego koloru wybierz wesoły koralowy odcień. Pamiętaj, że czarne powierzchnie są matowe, nie mają lśnienia, przez co nie wyglądają agresywnie. Zwróć uwagę na wybór materiałów. Lakiery hybrydowe powinny mieć strukturę bogatą w pigmenty. Matowe wykończenie powinno dawać wrażenie nieskazitelnie aksamitnej powierzchni bez cienia blasku. Jeśli chodzi o wykonanie projektu, ważne są tutaj idealnie proste linie - zarówno na granicy kolorów czarnego i koralowego, jak i łączących białe kropki.

Czytaj więcej o czarnych paznokciach na: https://styl.fm/tagi/czarne-paznokcie 

Minimalizm

Ta opcja jest odpowiednia dla odważnych i niestandardowych osób, które potrafią dostrzec elegancję w prostocie. Aby stworzyć projekt, potrzebujesz tylko 2 lakierów hybrydowych - czarnego i czerwonego (klasyczny lub z lekkim odcieniem jagód). To rozwiązanie jest idealne do krótkich paznokci. Ale możesz wykorzystać ten pomysł do paznokci o dowolnej długości, proporcjonalnie wydłużając czerwony prostokąt. Najbardziej odpowiednią formą paznokci jest owal lub kwadrat. Przyjrzyj się bliżej ozdobnemu palcowi: czarne paski są wykonane po bokach niepomalowanego obszaru. Ale konieczne jest wykluczenie widocznego przejścia od łożyska paznokcia do wolnej krawędzi paznokcia. Dlatego możliwe są dwie opcje:

- można wykonać powłokę na paznokciach pokrytych żelem kamuflażowym;

- można nałóżyć kamuflaż na naturalne paznokcie pod lakierem hybrydowym o najbardziej neutralnym odcieniu.

Rozsądniej byłoby najpierw wykonać czerwony element, a następnie dodać czarne „boki”. Możliwe błędy można łatwo ukryć pod dwiema warstwami czarnego lakieru hybrydowego.

Srebro na czerni

Ciekawe rozwiązanie, które nawet osoba z małym doświadczeniem może łatwo wykonać. Ale pomimo tego, że stosowane są tutaj podstawowe techniki, ogólne wrażenie jest arcyciekawe. Kciuk, palec wskazujący i środkowy palec są ozdobione za pomocą małych srebrnych cekinów pod matowym wykończeniem. Dekor jest nakładany na ostatnią warstwę czarnego lakieru hybrydowego. Co więcej, nakłada się go bardzo słabo, prawie w kawałku. Po osiągnięciu pożądanej gęstości brokatu paznokcie są pokryte matowym blatem. Dwa pozostałe paznokcie można ozdobić różnymi technikami. Może to być:

- element wycięty z błyszczącej folii z warstwą klejącą;

- rysunek „srebrnej” farby żelowej;

- obramowanie żelowe 3D odpowiedniego koloru.

Niezależnie od wybranej metody, postępuj tak ostrożnie, jak to możliwe. Srebrna linia powinna być dość cienka, jednolita na całej szerokości i zweryfikowana geometrycznie.

Efekt welonu i klejnotu

Czy można łączyć kolory czarny i granatowy w jednym projekcie? Możesz to zrobić, jeśli użyjesz efektu „welonu”. Ale tutaj musisz bardzo dokładnie dozować obecność czerni, aby paznokcie nie wyglądały na niedbałe. Niebieski lakier żelowy najlepiej jest przyjmować bez jasnego pigmentu, bardzo ciemnego i stłumionego. Wtedy w naszym przypadku będzie wyglądać bardziej szlachetnie i zmiękczy czarny design. Aby uzyskać pożądany efekt na palcach serdecznych, najpierw musisz utworzyć materiał źródłowy „welonu”. Weź kilka kropli lakieru hybrydowego i dodaj do niego kroplę czarnej powłoki. Powstały materiał należy dokładnie wymieszać. Następnym krokiem jest obrzeże. Najlepiej jest to zrobić gęstą, ale cienką farbą żelową. Na koniec przykryj paznokcie matowym wykończeniem.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu