Sposób na zaskórniki na nosie

Sposób na zaskórniki na nosie

Masz dosyć czarnych punktów na swoim nosie? Chcesz się ich pozbyć szybko i skutecznie? Dobrze, że na nas trafiłaś, bo znamy na to sposób! Zaskórniki na nosie, choć niewielkie, są w stanie zepsuć nastrój – wiemy coś o tym. Powstają na skutek zatkanych porów. Aby się ich pozbyć, musisz więc dogłębnie oczyścić ujścia gruczołów łojowych z wszelkich zanieczyszczeń. Na co dzień staraj się tego dokonać poprzez pielęgnację cery i stosowanie adekwatnych do jej potrzeb preparatów myjących. Jeżeli natomiast zależy ci na tym, aby pozbyć się zaskórników przed jakimś ważnym momentem, wówczas potrzebujesz produktu do zadań specjalnych. Są nim niewątpliwie plastry na nos – mały wielki kosmetyk, który rozprawia się ze zaskórnikami jak żaden inny. Pora, abyś poznała jego skuteczność!

Czym są zaskórniki?

Choć zapewne szybko mogłabyś udzielić nam odpowiedzi na to pytanie, utożsamiając je po prostu ze znienawidzonym rodzajem niedoskonałości, czy faktycznie wiesz, czym są zaskórniki?

Wyglądem przypominają niewielkie czarne punkciki – zaskórniki otwarte lub białe grudki – zaskórniki zamknięte. Pierwszy rodzaj zaskórników występuje przede wszystkim w okolicy nosa, jest też bardziej popularny. Drugi zaś pojawia się zazwyczaj na policzkach oraz czole. Usuwanie zaskórników nie jest proste, nie zawsze też przynosi długotrwałe rezultaty, gdyż zaskórniki, podobnie jak inne niedoskonałości, lubią powracać. Jeśli posiadasz tłustą skórę lub cerę mieszaną, musisz przygotować się na ich pojawienie. Z góry uprzedzamy – raczej się nie polubicie… Głębokie zaskórniki są trudne nie tylko do usunięcia, ale też do zamaskowania. Jeśli wydaje ci się, że wystarczy nałożyć grubszą warstwę podkładu, aby stały się niewidoczne, musimy wyprowadzić cię z błędu. To rozwiązanie nie tylko nie pomoże ci skutecznie zakamuflować problem, ale też może przyczynić się do jego pogłębienia. Ciężkie, kryjące podkłady mogą bowiem dodatkowo zapychać pory, przyczyniając się do powstawania większej ilości niedoskonałości. Co zatem możesz zrobić? Postawić na sprawdzone sposoby na zaskórniki, które oczywiście zaraz ci zdradzimy.

Jak pozbyć się zaskórników? Gotowa na wyzwanie?   

Zaskórników możesz pozbyć się, starannie oczyszczając cerę każdego dnia przy użyciu preparatów dedykowanych cerze tłustej i trądzikowej. Jej uzupełnieniem powinno być głębokie oczyszczanie twarzy za pośrednictwem produktów typu peeling lub maska oczyszczająca, które powinnaś stosować 2 – 3 razy w tygodniu. Musisz jednak być cierpliwa. Zaskórniki zapewne nie znikną po pierwszym dniu. Podobnie jak na efekty innego rodzaju pielęgnacji, również na redukcję zaskórników będziesz musiała trochę poczekać.

Jeśli zależny ci na szybkim efekcie, np. przed randką, spotkaniem ze znajomymi lub imprezą, wówczas postaw na plastry oczyszczające na nos na zaskórniki od Under Twenty. Plastry na zaskórniki to sprawdzony sposób na to, by pozbyć się niedoskonałości w krótkim czasie. Plastry na zaskórniki od Under Twenty zostały wypełnione składnikami pochodzenia naturalnego, wśród których dominuje wyciąg z oczaru wirgijńskiego, substancji, która ściąga i zwężą pory, a także głęboko oczyszcza skórę twarzy i redukuje ilość wydzielanego sebum. Z kolei zawarty w plastrach aloes wraz z witaminą E łagodzi podrażnienia i przynosi skórze ukojenie.  Oczyszczanie twarzy z zaskórników za pomocą plastrów jest nie tylko skuteczne, ale też bardzo proste. Wystarczy, że przykleisz plaster na lekko zwilżoną skórę, odczekasz, aż wyschnie, a następnie delikatnie usuniesz. Pamiętaj, aby przed zabiegiem starannie oczyścić skórę, myjąc ją wybranym preparatem, np. żelem do mycia twarzy z linii Under Twenty.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu