Trudny wybór, czyli kilka słów o sukniach ślubnych

Trudny wybór, czyli kilka słów o sukniach ślubnych

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jego organizacje wymaga dużo czasu i poświecenia. Wybór sali, kwiatów, menu, to tylko wierzchołek góry przedślubnych przygotowań. Bardzo ważną kwestią, zwłaszcza dla kobiet, jest także wybór odpowiedniej kreacji.

Każda panna młoda chce wyglądać pięknie w tym dniu. Na szczęście suknie ślubne dostępne są obecnie w tak wielu fasonach, że każda przyszła żona znajdzie odpowiednią dla siebie. Jeśli planujesz ślub w Warszawie, znajdziesz tam wiele salonów mody ślubnej. Profesjonalny i doświadczony personel pomoże Ci dobrać kreację dopasowaną do Twojej figury, uwzględniając przy tym Twój gust i oczekiwania.

Zazwyczaj przyszłe panny młode wiedzą, jakiej sukni szukają, nim jeszcze odwiedzą pierwszy salon. Przez wiele miesięcy przeglądają katalogi mody ślubnej, szukają inspiracji w Internecie, porównują kreacje sióstr i przyjaciółek. Zdarzają się jednak również takie, dla których suknie ślubne to tak odległy temat, że wolą zdać się na profesjonalną pomoc pań pracujących w salonie.

Jeżeli szukacie wyjątkowych sukni ślubnych na tę wyjątkową okazję to zapraszamy na stronę www.annakara.com. Znajdziecie tu mnóstwo wspaniałych sukni na Wasz wymarzony ślub.

Ważna kwestią jest wybór koloru. Minęły już bowiem czasy, gdy wszystkie suknie ślubne były w kolorze bieli. Bardzo modne są obecnie suknie w odcieniach perłowych oraz ecru. Odcień należy dobrać odpowiednio do karnacji i koloru włosów przyszłej panny młodej, wiele kobiet wygląda w nich znacznie korzystniej niż w czystej bieli.

Myślisz, że długi, kilkumetrowy tren nie jest dla Ciebie? Zawsze marzyłaś o sukni w stylu lat 60-tych? Nie zmieniaj planów, kto powiedział, że suknia ślubna musi być długa? Choć rekordy popularności stale biją kreacje do ziemi, to każdy salon w swej kolekcji posiada również krótsze sukienki.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego fasonu. Powinien być dobrany indywidualnie do figury przyszłej panny młodej. Często zdarza się, że marzyłyśmy, np. o sukni w typie syreny, a po pierwszej przymiarce okazuje się, że jednak nie wglądamy w niej tak dobrze, jak pani ze zdjęć w katalogu. Bywa, że jedyną suknią jaką brałyśmy pod uwagę była tzw. księżniczka. Przymierzamy jedną, potem kilka następnych i ostatecznie rezygnujemy z obszernego dołu na rzecz szaleństwa na parkiecie. Warto poświecić kilka dni na przymiarki i dokładnie rozważyć wybór fasonu, by pięknie wyglądać w tym ważnym dniu.

Suknie ślubne dostępne są w wielu stylach. Od gładkich, skromnych, po bogato zdobione i połyskujące kreacje. Możesz zdecydować, czy wolisz głęboko wycięty dekolt, czy lepiej będziesz czuła się w zabudowanej górze. Od sznurowanych gorsetów, po suknie z długimi rękawami. Możesz wybierać, a nawet komponować. Każdy salon gwarantuje niewielkie przeróbki. Możesz również zdecydować się na uszycie sukni od podstaw - tutaj ograniczy Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Nieodłącznym elementem sukni jest także ozdoba głowy. Choć do łask wróciły długie, kilkumetrowe welony, być może do sukni, którą wybrałaś bardziej odpowiedni będzie kapelusz lub toczek?

Bez względu na to czy planujesz nowoczesny ślub w Warszawie, czy tradycyjne wiejskie wesele, pamiętaj, że to Twój dzień, jedyny i najważniejszy. Oczy wszystkich gości w pierwszej kolejności zawsze skierowane są na pannę młodą. Warto więc wyglądać i czuć się pięknie!

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu