Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Kim jest Max Gloeckner?

Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka. Kim jest Max Gloeckner?

Marcelina Zawadzka znów znalazła miłość. Dowiedz się więcej o nowym mężczyźnie u boku byłej prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". Marcelina Zawadzka w tajemniczy sposób została usunięta z Telewizji Polskiej w wyniku skandalu. Nie jest tajemnicą, że Miss Polonia 2011, która przez kilka ostatnich lat była prezenterką, została oskarżona o oszustwa, fałszerstwa i pranie brudnych pieniędzy. Choć jej nieskazitelny wizerunek został mocno nadszarpnięty i straciła miejsce w porannym programie Dwójki, celebrytka wciąż jest bardzo znana w mediach społecznościowych.

Profil 32-latki na Instagramie obserwuje wiele osób, które są spostrzegawcze i dostrzegły w jej życiu nowego mężczyznę. Marcelina Zawadzka jest teraz z chłopakiem Marcelina Zawadzka w zeszłym roku zaczęła spotykać się z trójmiejskim biznesmenem Tomaszem Wodarczykiem. Co ciekawe, o tym romansie wszyscy dowiedzieli się dzięki mężowi Natalii Siwiec, który pokazał filmik, na którym widać, jak para całuje się na basenie. Ich związek nie przetrwał próby czasu. W kwietniowych mediach pojawiła się informacja, że Marcelina, była gwiazda Pytania na śniadanie, i jej ukochany nie są już razem. Nie musieliśmy czekać na kolejną aktualizację informacji o życiu uczuciowym Marceliny.

Max Gloeckner

Od kilku dni w internecie aż huczy od plotek na temat nowego partnera Marceliny. Udało jej się nawet przedstawić mu swoją rodzinę. Kim jest Max Gloeckner Marcelina Zawadzka jest teraz prowadzona przez Maxa Gloecknera. Piękna blondynka pochodzi z Freiburga w południowo-zachodnich Niemczech. Dwa lata temu były agent nieruchomości postanowił, że chce całkowicie odmienić swoje życie. Obecnie podróżuje po świecie i reklamuje swoje mobilne urządzenie, które "dba o Twoje zdrowie".

Urządzenie to pozwala nam uporać się z naszymi emocjami, przekonaniami i ograniczeniami. Zapewnia nam wsparcie emocjonalne i mentalne. Umożliwia nam dostęp do naszych blokad emocjonalnych lub przekonań, które nas ograniczają. A co najważniejsze, pozwala nam skutecznie pracować z tymi blokadami, które są głęboko w nas. Możemy przeczytać na stronie, która pośredniczy w sprzedaży gadżetu. Myślicie, że Max Gloeckner zarazi Marcelinę Zawzkę swoją pasją do rozwijania świadomości poprzez wykorzystanie najnowszych technologii? 

Czytaj więcej: Marcelina Zawadzka pokazuje pośladki w kontrowersyjnych spodniach. Fani są zmieszani!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu