Na wizytę w salonie urody umówisz się w sieci

Na wizytę w salonie urody umówisz się w sieci

Praca oraz codzienne obowiązki pochłaniają mnóstwo czasu. Szczególnie podczas karnawału chcemy znaleźć go jak więcej na to, aby przygotować się do świętowania. Teraz możesz to zrobić z Moment.pl – innowacyjną platformą do rezerwacji online. Dzięki niej do fryzjera i kosmetyczki umówisz się przez Internet, 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Zabukowanie wizyty zajmie tylko chwilę.

Rezerwacje online – to bardzo proste

Jak korzystać z Moment.pl? Wszystko zaczyna się od znalezienia salonu urody. W wyszukiwarce dostępnej na głównej stronie portalu możesz wpisać nazwę konkretnej firmy lub podać miasto, w którym poszukujesz najlepszych specjalistów. W pierwszym przypadku zostaniesz automatycznie przekierowany do wizytówki salonu. W drugim natomiast zyskasz dostęp do listy firm z Twojej okolicy, na której szczycie znajdą się te, cieszące się najlepszymi rekomendacjami klientów.

Na wizytę możesz umówić się bardzo łatwo. Najpierw wciśnij przycisk „Rezerwuj” przy wybranej usłudze w obrębie wizytówki. Następnie wybierz specjalistę, który ma Cię obsłużyć (możesz skorzystać również z opcji „Dowolny Pracownik”), a w kolejnym oknie wybierz z listy proponowanych terminów, dogodną dla Ciebie datę i godzinę. Potem potwierdź rezerwację poprzez zalogowanie się do konta na Moment.pl lub skorzystaj z danych dostępowych do Facebooka. Dzięki serwisowi możesz także bardzo łatwo odwołać rezerwację – wystarczy do tego tylko jedno kliknięcie.

Co odróżnia Moment.pl od innych podobnych serwisów do rezerwacji wizyt?

Nie bez powodu Moment.pl cieszy się ogromną popularnością. Narzędzie wyróżnia się wśród innych, podobnych rozwiązań. Przede wszystkim można z niego korzystać nie tylko z poziomu przeglądarki, ale także za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej – dzięki temu wizyty możesz rezerwować również na tabletach i smartfonach. Ponadto, umawiając się na wizyty z Moment.pl masz pewność, że trafisz do fryzjera lub kosmetyczki godnej zaufania. Wszystko dzięki wiarygodnym opiniom, które można przeczytać pod wizytówkami salonów urody. Są one naprawdę warte uwagi, ponieważ mogą dodawać je tylko klienci, które już wcześniej skorzystali z usług konkretnej firmy.

Moment.pl to także miejsce, w którym znajduje się największa dostępna baza salonów urody. Tutaj ogłaszają się zarówno firmy z dużych miast, jak i kosmetyczki oraz fryzjerzy z mniejszych miejscowości. Jest narzędzie, które umożliwia natychmiastową rezerwację wizyt. Oznacza to, że wiadomość o niej zostaje bezzwłocznie, automatycznie zsynchronizowana z elektronicznym terminarzem salonu. W przypadku innych portali czas, w którym firma dowiaduje się o umówionej wizycie często jest dłuższy, przez co klient nie ma pełnej gwarancji dostępności wybranego terminu.

Już teraz wypróbuj Moment.pl i zobacz, jak łatwo możesz umówić się na wizytę w salonie urody. Portal znajdziesz pod adresem www.moment.pl. Możesz także rezerwować zabiegi poprzez wygodną i bezpłatną aplikacją mobilną.

Moment

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu