Powiększanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym – podstawowy zabieg medycyny estetycznej

Powiększanie i wypełnianie ust kwasem hialuronowym – podstawowy zabieg medycyny estetycznej

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym to jeden za najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Co więcej, wypełnianie ust kwasem hialuronowym wiele z pacjentek traktuje dziś jako zabieg podstawowy i wykonuje go nawet co kilka miesięcy. Podejmując się jednak zabiegu modelowania ust warto pamiętać o kilku zasadach i dobrych radach dotyczących preparatów, których używa się w jego trakcie, opieki, na którą można liczyć, w trakcie powiększania ust i po niej.

Powiększanie ust – ważny jest wybór odpowiedniego preparatu

Wypełnianie ust to zabieg prosty i wykonywany w wielu klinikach - zawsze jednak należy przed jego wykonaniem pamiętać o wyborze odpowiedniego preparatu. Dobrze jest zapytać lekarza jaki kwas hialuronowy do modelowania ust użyje podczas zabiegu. W Klinice Miracki specjaliści korzystają z preparatów Neauvia - jednych z najlepszych na rynku, najczystszych i najbezpieczniejszych specyfików. Hialuronowy wypełniacz ust Neauvia to nie jeden produkt, a cała linia preparatów różniących się od siebie stężeniem kwasu w preparacie, czy usieciowieniem tak, aby lekarz mógł dobrać idealny preparat do wskazania. W linii preparatów Neauvia mamy również produkt, który zawiera specjalny środek znieczulający od razu zawarty w preparacie - co polecane jest szczególnie wrażliwym na ból pacjentom. Na koniec warto podkreślić, że każdy produkt z linii wypełniaczy Neauvia pochodzi z jednego szczepu bakterii Bacillus Subtilis, który jest bezpieczny i neutralny dla organizmu człowieka.

Profesjonalizm – najważniejszy przy wypełnianiu ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy w Warszawie dostępny jest w wielu gabinetach. Jednak przy wyborze kliniki, w której pacjent chce podać w usta kwas hialuronowy warto wybrać taką, w której zabieg przeprowadzi lekarz – a nie kosmetolog lub kosmetyczka. Jest to ważne dlatego, że uprawnienia do wykonywania zabiegów iniekcyjnych, a takim jest podanie kwasu hialuronowego posiada tylko lekarz. I tylko zabieg wykonany przez lekarza da gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i najlepszej opieki. Co prawda ryzyko komplikacji i powikłań podczas powiększania ust jest znikome, również lekarz będzie umiał najlepiej zareagować, gdyby takowe się pojawiły. Decydując się na zabieg powiększenia ust dobrze jest dopytać również o doświadczenie zabiegowca - to procedura bardzo precyzyjna i wymaga nie tylko wyczucia ale też doświadczenia. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych renomowanych klinik, w których pacjent otoczony najlepszą opieka. Decydując się na zabieg powiększania ust nie warto decydować się na często niewielką oszczędność kosztem własnego zdrowia, a także wyglądu. Tym bardziej, że źle podany kwas hialuronowy jest trudny do usunięcia, a efekty zabiegu wykonanego niepoprawnie - utrzymują się długo.

Opieka po zabiegu powiększania ust

W większości profesjonalnych klinik pacjent poddający się zabiegowi powiększania ust zostaniecie zaproszony na bezpłatną wizytę kontrolną po około siedmiu dniach od wykonaniu procedury. W tym czasie kwas hialuronowy zdąży się już „ułożyć” i lekarz będzie mógł ocenić czy należy wykonać ostrzyknięcie korygujące czy nie. Będzie mógł też ocenić, czy organizm reaguje poprawnie na podaną substancję i czy pacjentowi nie grożą żadne komplikacje. Warto mieć na uwadze, że choć podawanie kwasu hialuronowego w usta jest popularnym zabiegiem - to jednak nadal pozostaje zabiegiem medycznym i wymaga kontroli lekarskiej. Koniecznie trzeba też dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń pozabiegowych, jakie przekaże lekarz podczas wizyty. To gwarancja, że zabieg powiększenia ust będzie bezpieczny dla zdrowia, a efekt estetyczny satysfakcjonujący i długotrwały. Więcej informacji na temat zabiegu powiększania i wypełniania ust kwasem hialuronowym znajduje się na stronie: http://klinikamiracki.pl/zabieg/neuavia-organiczne-wypelnianie/

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu