Sok z wyciskarki – naturalny suplement diety

Sok z wyciskarki – naturalny suplement diety

Suplementów diety pośród aptecznych półek nie brakuje. Oferują cuda i jeszcze więcej. Wedle zapewnień producentów mają nam zagwarantować doskonałe samopoczucie, piękną cerę, szczupłą sylwetkę i poprawę funkcjonowania poszczególnych układów. Ich stosowanie jest uzasadnione w wielu sytuacjach, jednak w życiu codziennym powinniśmy szukać naturalnych sposobów na uzupełnienie występujących niedoborów. I tu z pomocą przychodzą domowe soki.

Wartości zamknięte w jednej szklance soku

Gdy trawią nas rozmaite schorzenia i codzienny jadłospis nie jest w stanie dostarczyć niezbędnej dawki poszczególnych substancji, lekarze zalecają suplementy, ale indywidualnie dobrane. Ci z nas, których zdrowie nie daje szczególnie o sobie znać, ale szukają wspomożenia pracy poszczególnych narządów czy też całych układów, powinni postawić na soki przyrządzane w domu. To maksimum wartości, które można uzyskać i to wybierając dowolne produkty – warzywa, owoce i nie tylko.

Na jedną szklankę soku przypada wachlarz witamin i minerałów. Do tego antyoksydanty oraz cenne enzymy. By uzyskać taki wartościowy napój warto skorzystać z możliwości, jakie oferują wyciskarki wolnoobrotowe kuvings na WyciskarkiSokow.pl. Kompozycje smakowe, które jesteśmy w stanie uzyskać, zaskakują. Podobnie jak i czas niezbędny, by z zakupionego surowca wycisnąć sok.

Dlaczego warto pić soki?

Spośród zalecanych pięciu porcji warzyw i owoców przypadających na każdy dzień, przynajmniej jedną z nich można zastąpić szklanką soku. Dlaczego akurat sok, a nie gotowane warzywa czy surowe owoce? Wartości pochodzące z soków są w stanie trafić do komórek zaledwie w kilkanaście minut i to przy niewielkim wydatku energetycznym organizmu. Do trawienia produktów stałych organizm potrzebuje znacznie więcej czasu, jak i o wiele więcej energii.

W klarownych bądź lekko mętnych sokach czy nawet gęstych smoothie, zmieścimy dowolne warzywa, owoce, zielone części roślin, kiełki, a nawet orzechy. Oznacza to nie tylko możliwość wyciskania soków z ulubionych produktów. To także świetna okazja, by zacząć spożywać te warzywa i owoce, które na surowo, gotowane bądź podane w zupełnie inny sposób, dotąd do nas nie przemawiały.

Skoncentrowana dawka najważniejszych substancji

Ile surowca mieści się w jednej tabletce zakupionego suplementu? Ciężko określić, bo każda mała, kolorowa pigułka to miks pożądanych składników, ale i tych, z którymi organizm wcale nie chce mieć nic do czynienia. Sok staje się naturalnym suplementem, możliwym do „produkcji” domowej, a do tego pewnym i bezpiecznym pod względem składu.

W szklance soku zmieścimy taką ilość surowca, jakiej nie jesteśmy w stanie spożyć w żadnej innej postaci. Mamy zatem szansę uzyskać pożądane efekty, względem nie tylko profilaktyki, ale i wzmacniając efekty uzyskane z pomocą medykamentów.

Przyrządzanie takiego płynnego suplementu z pomocą wyciskarki nie nastręcza problemów. Z obsługą urządzenia jest w stanie poradzić sobie każdy, ale co najważniejsze, to najkrótsza i najszybsza droga do uzyskania naturalnego, zdrowego i w pełni wartościowego napoju. Docenimy kolejno smak przyrządzanych soków i już nigdy więcej nie będziemy chcieli sięgnąć po apteczny suplement.

 

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Redakcja Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu